Zmiešaný vlnený kabát so zvieracou potlačou

Description:

„Tento kabát je perfektný koniec trendy celkový vzhľad v béžovej a hnedej: nosiť so základnými nohavice v karamel tieni, Nahé nadrozmerná sveter, široko-podpätky členkové topánky a priestranný geometrické taška.“

Leopard tlač je stále na vrchole popularity, tento rok na jeseň sezóny: na FW’19 ukazuje, je graced zbierok, Celine, Dolce & Gabbana a Balenciaga. Srsť s týmto trendovým vzorom bude hlavným zameraním vášho oblečenia pre chladné počasie. Klasický strih je univerzálny pre všetky typy karosérií a MIDI dĺžka je harmonicky kombinovaná s topánkami v akomkoľvek štýle. Pás, ktorý zodpovedá srsti, zdôrazňuje pás.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Leopard tlač-trend FW ‚ 19 podľa Vogue;
  • Klasický strih sa hodí na akúkoľvek postavu;
  • Univerzálna dĺžka MIDI;
  • Pás zdôrazňuje pás;
  • Designer: Irina Shumikhina.

Zloženie: 10% vlna, 90% polyester; podšívka: 55% polyester, 45% viskóza;

Obrázok:

  • Na veľkosti modelu XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Obraz je doplnený koženými členkovými topánkami s textúrou krokodíla, klasickým oblekom s bundou a nohavicami so šípkami.

Dámsky kabát je skutočným symbolom elegancie.

Kabáty sú klasické dámske odevy, ktoré sa vždy považovali za jeden z najelegantnejších prvkov dámskej šatníka. Správne vybraný kabát vizuálne vždy robí ženskú postavu jemnejšou, jemnejšou a zručný štýl môže dokonca zakrývať akékoľvek nedokonalosti tela pred okolitými očami. Žena v plášti vždy vyzerá elegantne, krásne a samozrejme veľmi štýlovo v každom veku.

Tu si môžete objednať vynikajúce zimné kabáty slávnych výrobcov, vyrobené z kašmíru a iných luxusných materiálov, za prijateľné ceny. Pri výbere modelu venujte pozornosť predovšetkým jeho strihu a materiálu, z ktorého je vyrobený. Kabáty vyrobené z prírodných materiálov sa nosia dlhšie a dobre držia „tvar“, na rozdiel od „lacných“, ktoré za pár mesiacov jednoducho beztvaro visia na postave.

Súvisiace príspevky