Rovné MIDI sukne s tlačidlo ukončenia a pás

„Vytvoriť up-to-date Safari-štýl oblečenia na prechádzku pridaním khaki tričko s trendy veľké vrecká, základné tenisky, okrúhle mini taška s dlhým popruhom a trendy leopard-rimmed okuliare.“

Description:

Tento rok na jeseň, ako v lete, všetky odtiene béžovej sú neuveriteľne príslušných: celková vyzerá v tomto rozsahu boli prezentované na výstavách FW’19 podľa Chanel, Boss a Michael Kors. Rovná MIDI sukňa v pieskovej farbe nielenže podporí tento trend, ale stane sa aj univerzálnou položkou vášho šatníka: je vhodná pre všetky typy postáv a obrázkov akéhokoľvek štýlu. Pás bude zdôrazňovať pás a uzáver tlačidla vám umožní nastaviť výšku rezu.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Všetky odtiene béžovej-trend FW ‚ 19 podľa Vogue;
  • Rovný strih a MIDI dĺžka fit ľubovoľný obrázok;
  • Pás zvýrazňuje pás;
  • Tlačidlo uzavretie umožňuje nastaviť výšku rezu;
  • Lera Nena.

Obrázok:

  • Na veľkosti modelu XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Obraz je doplnený o nadmerný rovný sveter s vysokým golierom.

Na internete nájdete veľa fotografií ženských obrázkov s midi sukňami. Z obrázkov pochopíte, že tento šatníkový prvok bude dokonale kombinovaný s blúzkami a sakami, neotiahnutými a zapínanými. Všetko záleží na tom, aký obrázok chcete vytvoriť.

Sukne na koleno – univerzálna možnosť

Ak je dĺžka midi vhodná, z veľkej časti, iba pre vysoké dievčatá, potom si každý môže dovoliť kúpiť stredne dlhé sukne, aby vytvoril módny vzhľad, čo potvrdzujú mnohé fotografie v sieti. Samozrejme, všetko záleží na type figúry, štýle spodnej a hornej, ako aj na správnom príslušenstve. Midi je však vhodný iba pre ženy so štíhlymi nohami a stredne tenkými, ale nie tenkými teľatami, pretože táto dĺžka zdôrazňuje toto konkrétne miesto, ktoré môže byť pre mnohých problematické.

Súvisiace príspevky