100% bavlna orezané džínsové bundy

Materiál:

Najviac ekologický prírodný materiál rastlinného pôvodu. Priedušná, hypoalergénna, príjemná na dotyk, pohodlná na tkaninu tela. Bavlnené oblečenie je pohodlné v zime kvôli teplu uloženému na povrchu kože. V lete nie je horúca bavlna, keď materiál dokonale ochladzuje pokožku v horúcom počasí.

Zloženie: 100% bavlna.

Odporúčania pre starostlivosť:

Oblečenie vyrobené z tohto materiálu sa odporúča umývať pri teplote 40-60 stupňov, pri umývaní farebných výrobkov nepoužívajte bielené. Bavlnené oblečenie musí byť pred umiestnením do bubna otočené dovnútra, pretože predtým upevnili všetky zámky, gombíky a gombíky. To pomáha zachovať tvar výrobku. Pri žehlení použite režim pary a funkciu striekania materiálu vodou, ak je to potrebné.

Description:

„Berieme príklad módnych blogerov a vytvoriť ultra-moderný obraz v pastelových odtieňoch: kombinovať fialová bunda s MIDI šaty v citrón farebné a biele pevné tenisky, alebo biele tričko a mint šortky.“

Denim jacket v pastelových levanduľová farba je ideálny vrchné oblečenie na teplé jarné a letné sezóny: to sa hodí akýkoľvek obrázok a je pohodlná na nosenie vďaka 100% „priedušná“ bavlny v zložení.

Údaje:

  • Vlastná výroba;
  • Pastelové odtiene-SS ‚ 20 catwalk trend od Lanvin, Loewe, Nina Ricci ukazuje;
  • Deflovaná ramenná línia;
  • Rez s elastickým pásom na zadnej strane vám dodáva extra objem;
  • Orezaný rez.

Ako súčasť: 100% bavlna je prírodný hypoalergénny materiál, ktorý“ dýcha “ dobre.

Obrázok:

  • Na veľkosti modelu XS, parametre 87-65-92, výška 170 cm.

Súvisiace príspevky